Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

O NAS

W naszym sklepie internetowym oferujemy przede wszystkim alarmy bezprzewodowe ERDA electronic oraz systemy przeciwzalaniowe ERDA-MGF i Dopsensor. Rozszerzyliśmy również ofertę wprowadzając do niej fotopułapki, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Jesteśmy dystrybutorem i importerem. Właścicielem marki ERDA electronic i współwłaścicielem marki ERDA-MGF. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową.

W 2013 roku wprowadziliśmy na rynek polski alarmy bezprzewodowe gsm pod własną marką ERDA electronic. Skłoniła nas do tego powszechna opinia o systemach alarmowych, mówiąca że ich konfiguracja i instalacja jest skomplikowana a przy tym wymaga wiedzy i umiejętności fachowca. Panowało również przekonanie, że ich zakup wiąże się z dużym wydatkiem finansowym. I była to w zasadzie prawda. Wiedzieliśmy, że tak jednak być nie musi. Dlatego zdecydowaliśmy się oferować przede wszystkim alarmy bezprzewodowe gsm do samodzielnego montażu. Zestawy alarmowe w przystępnych cenach, ale przede wszystkim proste w obsłudze i montażu.

Nasze systemy alarmowe sprzedajemy głównie w gotowych zestawach alarmowych, które są bezpłatnie programowane przed wysyłką do Klienta. Wszystkie oferowane przez nas produkty ERDA electronic objęte są również wewnętrznym programem "Gwarancja jakości".

W połowie 2015 uruchomiliśmy sprzedaż systemów przeciwzalaniowyc ERDA-MGF. Jest to zupełnie nowy rodzaj systemów przeciwzalaniowych. Systemy te są kompatybilne z alarmami bezprzewodowymi ERDA electronic, ale można je również integrować z systemami alarmowym innych producentów, co jest ich ogromną zaletą.

Poprzez nasz sklep wprowadziliśmy także na rynek system przeciwzalaniowy Dropsensor. Są to profesjonalne, przewodowe systemy przeciwzalaniowe, które funkcjonują samodzielnie, niezależnie od systemów alarmowych.

Jesteśmy więc generalnym dystrybutorem systemów przeciwzalaniowych ERDA-MGF oraz Dropsensor. Oba te systemy są produkowane w Polsce przez MGF Projekt w oparciu o ich rozwiązania i pomysły technologiczne.

Poza produktami wymienionych już marek w ofercie naszego sklep znaleźć można także produkty z nimi powiązane. Takie, których często szukają Klienci zainteresowani naszymi flagowymi produktami. Takie, o które często pytają nas wprost, jak np. fotopułapki gsm, kamery i rejestratory.

Najważniejszym zadaniem naszego Biura Obsługi Klienta jest udzielenie wsparcia wszystkim użytkownikom naszych produktów. To tutaj nasi Klienci zawsze znajdą pomoc techniczną dotyczącą oferowanych produktów, telefoniczne wsparcie przy przeprogramowywaniu systemu alarmowego czy uzyskają więcej informacji na temat naszej oferty czy swojego zamówienia.

Zapraszamy do skorzystania z oferty i współpracy.

pixel