Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kamery do monitoringu domu, obiektów

( ilość produktów: 15 )

Kamery do monitoringu domu to obowiązkowy element dozoru wizyjnego. Umożliwiają skuteczne zabezpieczenie terenu posesji oraz kontrolę zdarzeń na jej terenie. Aby monitoring domowy był efektywny i wydajny, warto zdecydować się na wysokiej klasy modele, które zagwarantują optymalne działanie niezależnie od ich lokalizacji.

Kamery do użytku domowego

Wybierając kamerę, która ma monitorować teren naszej posesji, należy zwrócić uwagę na jej podstawowe parametry. Pierwszym z nich jest rozdzielczość – im wyższa, tym lepszą jakość obrazu uzyskamy. Drugą ważną cechą jest zastosowanie technologii IR – promienie podczerwieni są niezbędne, jeśli chcemy nagrywać filmy również w nocy. Przy wyborze kamer do monitoringu domu ważny jest także ich kształt, mający wpływ na szerokość pola widzenia.

Specjalistyczne kamery do monitoringu domu 

W ofercie sklepu ERDA electronic znajdą Państwo kamery kopułkowe oraz modele tubowe. Posiadają one wysoką klasę szczelności, nadając się do użytkowania na zewnątrz budynku przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Wyposażone w podświetlenie IR umożliwiają całodobowe nagrywanie w promieniu kilkudziesięciu metrów. Działają po podłączeniu do rejestratora, nierzadko oferując również podgląd za pomocą dedykowanej aplikacji na smartfona.

Oprócz kamer do monitoringu domu, w sklepie ERDA electronic zakupią Państwo wszelkie urządzenia niezbędne do kompleksowego montażu dozoru wizyjnego. Oferujemy rejestratory i gotowe zestawy monitoringu, a także szeroką gamę systemów alarmowych i przeciwzalaniowych, które skutecznie podniosą bezpieczeństwo w budynku i wokół niego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

pixel