Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

System alarmowe HUXGO HXA005 2G

( ilość produktów: 14 )

Chciałbyś zadbać o bezpieczeństwo swojego domu, biura lub innego obiektu? Poznaj systemy alarmowe HUXGO HXA005 2G, które oferują zaawansowane funkcje i maksymalną ochronę. Zyskaj spokój ducha i poczucie bezpieczeństwa dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oferowanym przez prezentowany system alarmowy.

Systemy alarmowe HUXGO HXA005 2G - bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Urządzenia z serii HUXGO HXA005 2G to zaawansowane zestawy alarmowe WiFi + GSM 2G, które zapewnią Ci bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Sterowanie systemem odbywa się przy pomocy aplikacji mobilnej TUYA SMART lub za pomocą wiadomości SMS, co daje pełną kontrolę nad funkcjonowaniem systemu w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki funkcji timer możesz zaprogramować automatyczne uzbrojenie i rozbrojenie systemu o wybranej godzinie.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego domu, biura lub innego obiektu dzięki zaawansowanym funkcjom oferowanym przez system alarmowy HUXGO HXA005 2G dostępnym w sklepie erdaelectronic.com. Dzięki nowoczesnym urządzeniom zyskasz spokój ducha i pewność, że Twój majątek jest w pełni chroniony.

pixel