Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Kamery cofania z monitorem

( ilość produktów: 1 )

Kamery cofania sprawdzą się w wielu pojazdach i zwiększą poziom bezpieczeństwa u kierowców. Kamery cofania z monitorem są proste w obsłudze, zawierają w sobie kilkanaście diod podczerwieni, dzięki którym zapewniają zainteresowanym podświetlanie nocne. Można z nich korzystać o dowolnej porze. Na uwagę zasługuje również wysokiej klasy obudowa, o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne.

Kamery cofania z monitorem - zestawy

Zestawy kamer cofania niwelują ryzyko występowania wypadków i stłuczek. W ich skład wchodzą kamery, monitor oraz pilot zdalnego sterowania. Kamery cofania są wykorzystywane przede wszystkim podczas parkowania, zwłaszcza w zatłoczonych miejscach, np. na parkingach znajdujących się w galeriach handlowych. Produkt posiada w funkcję włączenia lub wyłączenia linii pomocniczych.

Kamery cofania do samochodów i innych maszyn

Kamery można stosować w samochodach osobowych, ciężarówkach czy też maszynach rolniczych. Zawarto w nich dodatkowo czujnik zmierzchu. Kamery od producenta MBG Line to nowoczesny sprzęt, który można dowolnie regulować w pionie. Nie ma problemów z jego montażem, a poza tym swobodnie reguluje się kolory.

Nowoczesne kamery cofania z monitorem to coraz częściej standard wyposażenia aut osobowych, ciężarowych czy dostawczych. W praktyce są funkcjonalne, niezawodne i znacząco wpływają na komfort jazdy oraz oczywiście tak ważne poczucie bezpieczeństwa. Z tego też powodu można spotkać różnego rodzaju rozwiązania i dopasować je do indywidualnych potrzeb oraz możliwości technicznych. Najczęściej bezprzewodowa kamera cofania z monitorem, jaką oferujemy na erdaelectronic.com, jest montowana w starszym typie aut. Ułatwia manewry cofania i parkowania oraz ma szereg dodatkowych funkcji.

Innowacyjne kamery cofania bezprzewodowe z monitorem

Odpowiednie monitory do kamer cofania mają na tyle duży format, by wyświetlać dokładne położenie auta, a jednocześnie nie ograniczać pola widzenia. Dzięki temu – szczególnie w opcji bezprzewodowej stają się tym elementem samochodu, który podnosi komfort wykonywania różnego rodzaju manewrów. Z takich dodatków chętnie korzystają więc zarówno początkujący kierowcy, jak i ci z długim stażem. Poza tym kamery cofania z monitorem doskonale sprawdzają się przy coraz większym natężeniu ruchu. Na rynku dostępne są modele mniej lub bardziej unowocześnione, więc bez trudu dopasować można doskonały zestaw do konkretnego samochodu czy też preferencji kierowcy. Bardzo często to właśnie gotowy komplet staje się idealnym rozwiązaniem. W momencie, gdy mamy samą kamerę, warto ją wyposażyć także w monitor, gdy nie ma możliwości podłączenia do nawigacji samochodowej czy radia. Ekrany najczęściej mają przekątne 3,5; 4,5; 5 czy nawet 7 cali. Tym samym bezprzewodowa kamera cofania z monitorem jest opcją szytą na miarę. Przy wyborze warto sprawdzić rozdzielczość i typ urządzenia. Na przykład ekrany LCD TFT będą odzwierciedlać wiernie to, co jest rejestrowane. Poza tym gwarantują także duży kąt widzenia. Dużym powodzeniem cieszą się kamery cofania bezprzewodowe z monitorem, które są po prostu wygodniejsze w montażu i użytkowaniu niż modele przewodowe. Te pierwsze jednak będą się wyróżniać lepszą jakością prezentowanego obrazu. Klienci mogą więc dopasować wszystkie elementy do preferencji, a monitory do kamer cofania zapewnią w pełni czytelny obraz i często stosowane są też do innych urządzeń – na przykład DVD samochodowego. Poza tym monitory tak jak rejestratory jazdy można umieścić w dowolnym, wygodnym i bezpiecznym miejscu. Sprawdź, jakie propozycje mamy dla Ciebie.

pixel