Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Smartwatche damskie i męskie

( ilość produktów: 5 )

Oferowane przez nas smartwatche to inteligentne zegarki, które dzięki swojej szerokiej gamie funkcjonalności oraz zaawansowanej technologii, coraz częściej zastępują tradycyjne czasomierze. Zamiast klasycznej tarczy ze wskazówkami, posiadają nowoczesne wyświetlacze, które mogą symulować tarcze analogowe oraz cyfrowe. Większość tych nowoczesnych zegarków posiada kilka animowanych tarczy do wyboru, daje to możliwość przekształcenia tego samego urządzenia w elegancki gadżet lub sportowy zegarek.

Eleganckie smartwatche - czyli inteligentne zegarki dla każdego!

Po sparowaniu smartwatcha z telefonem na ekranie, oprócz godziny, mogą być wyświetlane różne inne informacje, m. in. wiadomości SMS, powiadomienia z aplikacji społecznościowych oraz przychodzące połączenia telefoniczne. Ponadto, za pomocą tych inteligentnych zegarków można kontrolować zdalnie muzykę, aparat oraz kilka innych funkcji dostępnych w telefonie.

Smartwatche damskie i męskie

Te sportowe i eleganckie smartwatche posiadają wiele funkcji, które przydadzą się w życiu codziennym oraz podczas treningów i aktywności sportowych. Dostępne na naszej stronie smartwatche mierzą ciśnienie, tętno, natlenienie krwi, spalone kalorie, przebyty dystans, monitorują pracę serca, jakość snu, a prowadzone przez nie statystyki oraz historie pomiarów dostępne są w dedykowanej aplikacji mobilnej.

Komunikacja smartwatcha z telefonem możliwa jest dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth, która dostępna jest w każdym smartfonie. Nasze nowoczesne zegarki posiadają energooszczędne moduły Bluetooth 4.0 - rozwiązanie to wpływa na dłuższą pracę urządzenia, przy jednoczesnym wydajnym przesyłaniu danych między urządzeniami.

W naszej ofercie można znaleźć również specjalistyczne produkty. Oferujemy gadżety szpiegowskie takie jak smartbandy z dyktafonem oraz zegarki z kamerą. Zapoznaj się z naszą całą ofertą!

pixel