Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Czujniki i detektory z aplikacją Tuya Smart

( ilość produktów: 6 )

Zadbaj o bezpieczeństwo nieruchomości, domowników i swoje. Zainwestuj w precyzyjny czujniki dymu, który stanowi niezbędny element wyposażenia domowego. Postaw na sprawdzone urządzenia Tuya Smart. W erdaelectronic.com znajdziesz szeroki wybór czujników dymu i gazu, zapewniających ochronę Twojemu domowi.

Innowacyjny czujnik dymu stworzony z myślą o Twoich potrzebach – Produkty dostępne od ręki!

Czujnik dymu musi być dopasowany do Twoich potrzeb. Tuya Smart oferuje czujniki dymu i gazu z różnymi funkcjami – takimi jak łączność bezprzewodowa lub alarm. Dzięki nim nie tylko Twoi sąsiedzi (w razie nieobecności lokatorów) zostaną poinformowani o zagrożeniu, ale i Ty sam wraz z jednostkami ratunkowymi. Skorzystaj więc z przygotowanych propozycji i dołącz już dziś do grona zadowolonych klientów erdaelectronic.com.

Czujnik dymu wifi to idealne rozwiązanie dla systemu smart home. Dzięki niemu będziesz mieć pewność, że Twój dom jest bezpieczny – niezależnie od tego, czy jesteś w pracy, szkole, na zakupach, czy na wakacjach. Poznaj pełne możliwości prezentowanych urządzeń. Szczegóły znajdziesz w ich opisach.

pixel