Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Karty pamięci do telefonu i aparatu

( ilość produktów: 4 )

Aby w pełni wykorzystać potencjał fotopułapek znajdujących się w ofercie naszego sklepu, warto zaopatrzyć się w dodatkowe karty pamięci. Będzie to szczególnie dobre rozwiązanie dla osób intensywnie korzystających z urządzeń, którym zależy na zgromadzeniu dużej ilości danych. Dotyczy to zwłaszcza badaczy i miłośników przyrody, ale też osób, które w celu ochrony różnych obiektów chcą posiadać pełną historię nagrań oraz obszerną bazę zdjęć. Aby zaspokoić te potrzeby, w tej części działu Elektronika znajdziecie wysokiej jakości karty pamięci znanej i cenionej na całym świecie firmy Kingston Technology. Dostępne są one w dwóch wersjach - 16GB oraz 32GB, co pozwoli na dokonanie optymalnego wyboru zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Karty pamięci MicroSD

Karty pamięci Kingston umożliwiają zapisanie setek zdjęć oraz długich filmów, dzięki czemu zgromadzony materiał będzie naprawdę obszerny. Nasze karty są uniwersalne, dlatego można je wykorzystać nie tylko jako dodatek do fotopułapki, ponieważ będą odpowiednim akcesorium uzupełniającym do wielu innych urządzeń fotograficznych lub nagrywających. Poza tym, objęte są dwuletnią gwarancją. Zapraszamy do zakupu kart pamięci w sklepie ERDA electronic!

W naszym asortymencie można nabyć również inne nośniki magazynujące dane. Szczególnie polecamy nasz pendrive USB z podsłuchem lub mini kamerą. Zobacz wszystkie nasze gadżety szpiegowskie!

pixel