Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kamerki szpiegowskie mini

( ilość produktów: 5 )

Zwiększ poziom bezpieczeństwa domowników, podstawowy system monitoringu wzbogacając o mini kamery szpiegowskie z funkcją automatycznego wykrywania ruchu i śledzenia zmian w otoczeniu. To niewielkich rozmiarów sprzęt do nagrywania, wyposażony we własne źródło zasilania, umożliwiający rejestrację obrazu w rozdzielczości HD lub Full HD nawet przez kilkanaście godzin. Sprzedajemy również mini kamery szpiegowskie z nagrywaniem dźwięku. Zapraszamy!

Kamery mini szpiegowskie

Podstawą naszej oferty są zminiaturyzowane wersje kamer przeznaczonych do dyskretnego nagrywania obiektów lub osób, ułatwiające wykrywanie niepożądanych zdarzeń i pozwalające na ich rejestrację. W ofercie erdaelectronic.com znajdziesz mini kamery szpiegowskie z detektorem ruchu, które będą ciekawym uzupełnieniem systemu monitoringu. Dzięki naszym małym kamerom możesz kontrolować otoczenie podczas Twojej nieobecności w mieszkaniu lub firmowym biurze. Sprzedajemy również mini kamery szpiegowskie bezprzewodowe w formie pendrive'ów z przydatną funkcją nagrywania dźwięku oraz kamery szpiegowskie mini w zegarku naręcznym, z dyktafonem.

Mini kamery szpiegowskie - długi czas nagrywania

Wyposażone w niezależne źródło zasilania mini kamery szpiegowskie to sprzęt łatwy do ukrycia w domu, sklepie lub firmie, umożliwiający dyskretną rejestrację obrazu i dźwięku w trybie ciągłym lub przy włączonej funkcji detekcji ruchu. Co ważne, oferujemy sprzęt wyposażony w moduły łączności internetowej. Mini kamery szpiegowskie WiFi zapewniają możliwość podglądu w czasie rzeczywistym przez przeglądarkę internetową oraz zapisu nagrywanych materiałów nie tylko na dedykowanej karcie pamięci, ale i w bezpiecznej chmurze. To sprzęt często wyposażony w diody IR, co pozwala nagrywać materiały również w nocy.

Jeśli poszukujesz wysokiej klasy małych kamer do dyskretnego nagrywania obrazu i dźwięku, nasza oferta z pewnością przypadnie Ci do gustu. Prezentowany sprzęt zapewnia możliwość nagrywania obrazu w rozdzielczości Full HD, w standardzie wyposażony jest we własne źródło zasilania, a w kilku przypadkach również w moduł WiFi umożliwiający podłączenie do sieci. Poznaj najlepsze wersje mini kamer szpiegowskich i zamów jedną lub kilka z nich.

W naszej ofercie można również znaleźć profesjonalne kamery endoskopowe, które umożliwiają nagrywanie trudno dostępnych miejsc w najwyższej jakości. Sprawdź już dziś!

pixel