Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Syreny alarmowe

( ilość produktów: 4 )

Zazwyczaj system alarmowy należy wyposażyć w syrenę lub nawet syreny alarmowe. To one dają jasny sygnał, że nastąpiły pewne nieprawidłowości, które zostały wykryte przez czujniki. W przypadku wykrycia włamywacza, prezentowane akcesoria alarmowe dają dodatkowo efekt odstraszania intruza dużym hałasem. W naszej ofercie znajdują się sprawdzone syreny przewodowe i syreny bezprzewodowe, które sygnalizują niebezpieczeństwo za pomocą światła i dźwięku.

Syreny alarmowe dla bezpieczeństwa 

Bezprzewodowa syrena alarmowa jest bardzo wygodna w użytkowaniu, a przede wszystkim w montażu - nie wymaga skomplikowanego okablowania, a zatem można ją umocować w dowolnym miejscu, jak również przenieść w razie potrzeby w nową lokalizację. Nasz sklep umożliwia skompletowanie całego systemu, który będzie strzegł bezpieczeństwa budynków, obiektów, nawet rozległych terenów. Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę.

Systemy alarmowe mają za zadanie powiadamiać właściciela lub najbliższe otoczenie o niepokojących zdarzeniach. Wybierając odpowiedni system alarmowy, warto zastanowić się, jaka forma zasilania jest dla nas najwygodniejsza i która lepiej się sprawdzi. Dlatego właśnie w naszym sklepie internetowym znajdziesz syreny alarmowe w wariancie przewodowym i bezprzewodowym. Atrakcyjna cena oferowanych produktów sprawia, że są one dostępne dla większości gospodarstw domowych. Dowiedz się, czym różnią się poszczególne syreny i wybierz wariant, który w pełni będzie odpowiadał na Twoje oczekiwania.

Syreny alarmowe przewodowe i bezprzewodowe

Projektując budynek lub poddając się gruntownym remontom, najlepiej zaplanować instalację urządzeń przewodowych takich jak syreny alarmowe. Układanie kabli wymaga bowiem ingerencji w ściany. Jeśli wybierzemy elementy podtynkowe, ich montaż w istniejących obiektach będzie wymagał wywiercenia otworów w ścianach. Ponieważ komunikacja między urządzeniami nie zostanie przerwana, alarmy przewodowe są najbardziej odpowiednie dla dużych obiektów. Syrena alarmowa, przewodowa najczęściej instalowana jest w budynkach przemysłowych, handlowych i biurowych. W domach prywatnych najlepiej zainstalować je podczas budowy lub remontu. Dzięki temu syreny alarmowe nie tylko spełniają swoje zadanie, ale także estetycznie się prezentują. Podobnie jak w przypadku urządzeń bezprzewodowych w przypadku naruszenia bezpieczeństwa uruchamiany jest dźwięk.

Alarmy bezprzewodowe opierają się zazwyczaj na komponentach z własnym zasilaniem. Innymi słowy, obejmuje urządzenia zasilane bateriami. Jest to niezwykle istotne przy wyborze miejsca instalacji. Montaż modelu bezprzewodowego jest bardzo prosty, bez ingerencji w ścianę, ponieważ nie musimy prowadzić przewodów. Z tego powodu taki alarm można zamontować w istniejącym budynku, a po przeniesieniu np. zdemontować i przenieść w nowe miejsce. To sprawia, że syrena alarmowa może być w pełni dopasowana do Twoich potrzeb, a sygnał będzie przesyłany przy pomocy fal radiowych (syreny bezprzewodowe dostępne w naszym sklepie wymagają podpięcia do zasilania, komunikują się z centralą bezprzewodowo). W przypadku zagrożenia uruchamiany jest dźwięk informujący otoczeni o wtargnięciu intruza.

Syrena do alarmu domowego

Zakupiona syrena powinna być umieszczona jak najwyżej, dzięki temu urządzenie będzie miało zapewnione najlepsze warunki do działania. Instalację należy zaplanować w niedostępnym, ale dobrze widocznym miejscu, aby zapobiec potencjalnym złodziejom. Główną zaletą bezprzewodowej syreny jest to, że do podłączenia alarmu do centrali nie są wymagane żadne przewody. Wystarczy podłączyć urządzenie do najbliższego źródła zasilania lub, jeśli ma wbudowaną baterię, regularnie je ładować. Przy programowaniu czujników w zestawie alarmowym klient może liczyć na pomoc sprzedawcy. Kupując nasze zestawy alarmowe, nawet te personalizowane, otrzymujesz wstępnie skonfigurowany system, który możesz łatwo modyfikować według własnych potrzeb.

Sprawdź już teraz pełną ofertę i przekonaj się, że oferowane syreny alarmowe dostępne są w atrakcyjnych cenach. Dobierz rodzaj urządzenia do własnych potrzeb tak, aby zapewnić optymalne bezpieczeństwo nie tylko w domu, ale także w firmie.

pixel