Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kamery

( ilość produktów: 36 )

Monitoring domowy to obecnie standard w wielu nowo powstających budynkach. Nie mniej często jest on spotykany w starszych obiektach, które wymagają podwyższonego poziomu ochrony. System obejmujący kamery oraz rejestrator umożliwia nagrywanie cennego materiału dowodowego, a jednocześnie skutecznie odstrasza ewentualnych złodziei i wandali. Aby zestawy monitoringu zapewniały płynną i bezawaryjną eksploatację, warto wybrać jeden z najwyższej jakości kompletów, oferowanych w sklepie ERDA electronic.

Kompletny, profesjonalny monitoring posesji

Jeżeli na swojej posesji chcą Państwo zainstalować monitoring domowy, niezbędne będzie skompletowanie wszystkich jego elementów. W skład całej instalacji wchodzi odpowiednia ilość kamer, rejestrator, twardy dysk, zasilacz i kable. W naszym sklepie mogą Państwo samodzielnie dobrać poszczególne części zestawu, bądź zdecydować się na gotowe, przygotowane przez nas pakiety.

Wybierając kamery do monitoringu domu należy zwrócić uwagę na ich najważniejsze parametry: wysoką rozdzielczość, maksymalną szerokość pola widzenia oraz obecność technologii IR, umożliwiającej nagrywanie w ciemności. Dopasowując rejestratory do kamer warto zdecydować się na modele z pojemnym dyskiem, odpowiednią ilością kanałów oraz kompresją danych. Dla wielu osób przydatna będzie także możliwość zdalnego podglądu za pomocą dedykowanej aplikacji na smartfona, oferowana przez niektóre modele rejestratorów.

Dysponując ogrodem lub prywatnym terenem leśnym, warto wyposażyć się również w odpowiedni monitoring terenu. Fotopułapka jest wyposażona w czujnik ruchu, który uruchamia automatyczny zapis zdjęć i filmów.

Monitoring GSM dla pełnego bezpieczeństwa

Inwestycja w monitoring domowy to jednorazowy wydatek, który niesie ze sobą olbrzymie korzyści. Kompletując zestaw kamer i rejestratora w ERDA electronic, zyskują Państwo zwiększenie bezpieczeństwa siebie i własnej rodziny, ograniczenie ryzyka kradzieży i zniszczenia mienia, a także cenne nagrania, przydatne do ewentualnego dochodzenia swoich praw w sądzie. Dodatkowo instalację monitoringu mogą Państwo rozbudować o oferowane w naszym sklepie alarmy bezprzewodowe oraz ochronę przeciwzalaniową, podnoszące poziom ochrony całego budynku.

W naszym asortymencie można znaleźć również sprzęt do innego zastosowania. Szczególnie polecamy nasze kamery endoskopowe, które znacząco ułatwiają pracę przy trudno dostępnych miejscach.

Rozwój technologii sprawił, że rejestrowanie obrazu jest dzisiaj bardzo łatwe – wystarczy mieć odpowiednie kamery dedykowane do konkretnego rozwiązania. Dostępny w naszej ofercie asortyment pozwala na precyzyjne dopasowanie sprzętu nawet do specyficznych potrzeb, takich jak rejestrowanie obrazu z ukrycia lub zapisywanie go na dyskach i transmitowanie, by mieć dostęp w czasie rzeczywistym. Ponadto w ofercie mamy bardzo specjalistyczny sprzęt, taki jak kamery endoskopowe dla detektywów, lub do użytku prywatnego.

Kamery dla każdego

Dostępne w naszym sklepie kamery można też dopasować na podstawie innych parametrów, takich jak sposób montażu, jakość nagrywanego obrazu (rozdzielczość), możliwość zdalnego zarządzania, poziom ekspozycji (kamery dyskretne lub przeznaczone do publicznej ekspozycji) oraz wiele innych. Bazujemy na renomowanych producentach, którzy cieszą się dobrymi opiniami na rynku i są w stanie zagwarantować niezawodność, która jest kluczowa w kamerach wykorzystywanych w newralgicznych miejscach.

pixel