Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Akcesoria alarmowe

( ilość produktów: 25 )

Do prawidłowego i pożądanego przez użytkowników funkcjonowania systemy alarmowe wymagają odpowiednich podzespołów określanych zwykle jako akcesoria alarmowe. Ich szeroką grupę tworzą m.in. bezprzewodowe centrale alarmowe GSM, piloty, sygnalizatory optyczne-akustyczne rozmaitego typu czujniki (wody, ruchu, dymu i temperatury czy też gazu) i syreny alarmowe.

Niezawodne akcesoria alarmowe

To właśnie dzięki swej różnorodności akcesoria alarmowe pozwalają na stworzenie praktycznie dowolnej konfiguracji alarmu bezprzewodowego, niezależnie od tego, czy ma ona zabezpieczać przed włamaniem, informować za pomocą syreny o pożarze na poddaszu czy też chronić przed zalaniem. Do grupy tej zaliczyć można także manipulatory umożliwiające sterowanie alarmem gsm z panelu zamontowanego w innym miejscu niż centrala alarmowa oraz wzmacniacze sygnałów bezprzewodowych, które przedłużając sygnał radiowy pomiędzy czujnikami a centralą pozwalają chronić dużo większy obszar lub pokonać bariery zakłócające sygnał bezprzewodowy. Wszystkie najważniejsze akcesoria alarmowe znajdziesz w tej kategorii.

Kiedy zależy Ci na pełnym zabezpieczeniu swojego domu, akcesoria alarmowe stanowią niezbędny element układanki. Dobrej jakości komponenty to klucz do skutecznego i niezawodnego systemu alarmowego.

Wzbogać swój system o akcesoria alarmowe najwyższej klasy

Z myślą o różnorodnych potrzebach klientów, sklep erdaelectronic.com przygotował szeroką gamę akcesoriów do systemów alarmowych. W ofercie posiadamy baterie do systemów alarmowych i czujników bezprzewodowych, które gwarantują długi czas działania i niezawodność. Nasze czujniki ruchu nie tylko skutecznie wykrywają nieproszonych gości, ale także są odporne na fałszywe alarmy spowodowane przez zwierzęta. Ponadto w asortymencie dostępne są różnorodne detektory, takie jak czujnik zalania czy czujnik PIR wykrywający ruch. Dopełnieniem oferty są syreny alarmowe, zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe, a także praktyczne piloty sterujące oraz breloki.

Wybierając akcesoria alarmowe z naszej oferty, inwestujesz w bezpieczeństwo swojego domu na najwyższym poziomie. Nie zwlekaj. Już dziś zadbaj o spokój swoich najbliższych!

pixel