Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Rejestratory jazdy

( ilość produktów: 2 )

Chcesz być bezpieczny na drodze i mieć udokumentowane wszystkie zagrożenia, wypadki i kolizje? W takim razie rejestratory jazdy to gadżet, który powinien zagościć w Twoim aucie na stałe. Wykorzystuj innowacyjną technologię i wybierz modele przód i tył, by w razie zdarzeń drogowych mieć obraz i dowód całego zajścia. Prezentujemy zróżnicowane rejestratory samochodowe, dzięki którym Twoja podróż zawsze będzie udokumentowana. Wybierz konstrukcje od sprawdzonych i cenionych producentów z najwyżej półki pod względem jakości.

Samochodowe rejestratory jazdy z GPS

Czy wiesz, że rejestratory jazdy mogą być usytuowane m.in. w lusterku lub wyposażone w moduł z GPS? Rozwój technologii zapewnia nam coraz lepszą jakość obrazu, co pozwala na dokładniejszą analizę sytuacji i szczegółów. W ErdaElectronic.com posiadamy wyłącznie akcesoria oryginalne, które gwarantują wysoki poziom niezawodności.

Więcej szczegółów na temat poszczególnych modeli rejestratorów znajdziesz w karcie produktu. Oferujemy również kamery cofania z monitorem, które niwelują ryzyko występowania wypadków i stłuczek. W razie pytań zawsze możesz skontaktować się z naszym zespołem specjalistów.

Popularne rejestratory jazdy cieszą się coraz większym zaufaniem kierowców. Sięgają po tego typu początkujący, jak i doświadczeni zawodowcy. To idealne dodatki do aut osobowych, dostawczych czy specjalnych oraz ważne narzędzie w przedsiębiorstwach przewozowych lub transportowych. Poza tym rejestrator jazdy w lusterku, jaki oferujemy na erdaelectronic.com, jest dyskretny i praktycznie niezauważalny, dzięki czemu nie będzie utrudniać jazdy oraz przyniesie wiele korzyści.

Jaki rejestrator jazdy z kamerą cofania wybrać?

W zasadzie wideo rejestratory to urządzenia wyposażone w jedną lub dwie kamery, które nagrywają to, co dzieje się poza naszym pojazdem na jezdni. Zdarza się również, że pokazują także strefę poza drogą. Jedna z kamer nagrywa to, co dzieje się przed samochodem, a druga za nim, więc w efekcie zapis nagrania obejmuje zdarzenia dookoła auta. Tym samym w efekcie są dokładniejsze niż to, co widzi się przez szyby i w lusterkach. Poza tym rejestratory jazdy zapisują nagrania w sposób zapętlający na karcie pamięci, więc w przypadku zdarzenia losowego można szybko odnaleźć interesujący fragment. Wiele osób decyduje się też na przestawienie opcji na ciągły tryb nagrywania, ale wówczas szybko zapełni się pamięć. Oczywiście filmy można odtwarzać na rozmaitych urządzeniach. W ofercie znaleźć można rozmaite opcje. Popularny jest rejestrator jazdy w lusterku lub/i z tyłu samochodu. Poza tym dostępne są urządzenia z czujnikami ruchu, nawigacją GPS, łączem WiFi. Na parkingu i w ruchu miejskim doskonale sprawdzać się będzie rejestrator jazdy z kamerą cofania. Wśród funkcji dodatkowych można wymienić także pomiar prędkości oraz kontrolę innych parametrów jazdy. Jak widać, bez problemu można dostosować urządzenie do swoich potrzeb. Poza tym wideo rejestratory to także sposób na to, by mieć ciekawe filmy z podróży. To gadżet, który pomaga też przy parkowaniu, cofaniu dzięki zwiększeniu nam widoczności analogicznie do kamery cofania z monitorem. Zobacz, która z naszych propozycji będzie idealna dla Ciebie.

pixel