Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Czujniki i detektory

( ilość produktów: 7 )

Technologia powinna wspierać nas w codziennych obowiązkach i chronić przed potencjalnymi zagrożeniami. Warto więc wykorzystywać ją zarówno w prywatnych, publicznych, jak i firmowych nieruchomościach – np. jako czujniki dymu i czadu lub detektory ruchu. Ograniczenie niebezpieczeństwa to gwarancja poprawy jakości życia i pracy, co pozytywnie przełoży się na Twoje samopoczucie (i tym samym reszty domowników lub osób przebywających w danym budynku). Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, co do zaoferowania ma prezentowana przez nas elektronika dla domu? Sprawdź rozwiązania dostępne w tej kategorii. Gwarantujemy, że znajdziesz wszystko, co pozwoli Ci wyeliminować wiele zagrożeń.

Czujniki dymu i detektory ruchu

Zagrożenie pożarowe to poważny problem, który może wyniknąć z wielu sytuacji. Wystarczy przypadkowa iskra lub zwarcie, by pożar spowodował ogromne straty lub stał się zagrożeń dla zdrowia i życia osób przebywających w budynku. Czujniki dymu stanowią zatem niezbędny element wyposażenia. W dużych miastach lub w miejscach pracy (zwłaszcza w obiektach produkcyjno-przemysłowych) warto sięgnąć też po czujniki smogu, które będą informować o jakości powietrza.

Erdaelectronic.com to sklep, w którym do dyspozycji klientów oddajemy wiele zróżnicowanych rozwiązań pozwalających na poprawę bezpieczeństwa i komfortu domowników. Zamawiając czujniku dymu do domu i pozostałe elementy zestawu, zakupy wykonujesz z pozycji użytkownika komputera. Kurier natomiast dostarczy produkty prosto pod wskazany adres. Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu i energii. Przekonaj się na własne oczy jakie to szybkie i proste rozwiązanie.

pixel