Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Fotopułapka, kamera leśna pułapka

( ilość produktów: 20 )

Dysponując sadem, ogrodem lub nawet niewielkim prywatnym terenem leśnym, warto zabezpieczyć go przed nieproszonymi gośćmi. Złodzieje drzew, kłusownicy i niektóre zwierzęta potrafią być niemałym problemem. Jak się przed nimi chronić? Doskonałym sposobem jest fotopułapka, dzięki której właściciel lub administrator terenu będzie wiedzieć kto, gdzie i dlaczego pojawił się w danym miejscu.

Kamera leśna do zadań specjalnych

Fotopułapka GSM to sprzęt, który działa jak ukryta kamera, ale ma dużo szersze zastosowanie. Kamera leśna posiada czujnik ruchu, który automatycznie uruchamia urządzenie. Może posiadać własne zasilanie bateryjne i wbudowane moduły pomocnicze, które zwiększają możliwości urządzenia, np. moduł gsm, który umożliwia przekazanie użytkownikowi informacji ze zdjęciem lub filmem zrobionym po wykryciu ruchu na danym terenie. Dzięki temu, posiadacz fotopułapki może zareagować błyskawicznie, kontaktując się z odpowiednimi służbami.

Kamery fotopułapki i niezbędny osprzęt

Fotopułapka to najłatwiejszy sposób na efektywny monitoring terenu. Kamery leśne mają wszechstronne zastosowanie: w leśnictwie, myślistwie, w obserwacji flory i fauny podczas badań przyrodniczych, a także w monitoringu obiektów (domy, biura, garaże, stawy hodowlane, ogrody, pasieki, ogródki działkowe, altany, domki letniskowe, plaże itd.), w obserwacji elewacji budynków oraz tzw. zielonych granic. W naszej ofercie znajdują się również akcesoria niezbędne do prawidłowego działania kamer, jak pojemne karty pamięci oraz ładowarki do akumulatorów.

Kamera pułapka na miarę potrzeb

Jaki model wybrać? Wszystko zależy od budżetu i wymagań. W naszym sklepie znajdują się m.in. fotopułapki GSM (z możliwością stosowania połączenia telekomunikacyjnego) o różnej jakości obrazu. Zaawansowane modele potrafią nagrywać krótkie materiały wideo z prędkością 30 kl/s (klatek na sekundę). Dzięki temu film ze zdarzenia jest płynny i świetnie widoczny. Tańsze produkty obsługują 15 kl/s, co w przypadku ochrony terenów zielonych jest często wystarczającym formatem.

Fotopułapki bez GSM będą w dalszym ciągu rejestrować i monitorować obszar, lecz nie będą przekazywać informacji użytkownikowi o pojawieniu się potencjalnego zagrożenia. Czy więc warto stosować takie urządzenia? Oczywiście, że tak! W ten sposób można zgromadzić materiał dowodowy lub dokładnie przeanalizować obecność zwierzyny. Są one także o wiele tańsze, co jest ogromnym atutem w czasie inwestycji.

Mamy ogromne doświadczenie w branży alarmowej, gdyż od wielu lat zapewniamy naszym klientom dostęp do narzędzi zabezpieczających. Jeśli macie Państwo pytania lub potrzebujecie pomocy w wyborze odpowiedniej dla Waszych potrzeb kamery leśnej, nasi specjaliści służą pomocą. Wystarczy się z nami skontaktować!

pixel