Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kamery z aplikacją Tuya Smart

( ilość produktów: 3 )

Domowy monitoring jest jedną z form zabezpieczenia domu, dlatego kamery z aplikacją Tuya Smart idealnie sprawdzają się w każdej sytuacji. To profesjonalne, odporne na zmienne warunki atmosferyczne urządzenia, dzięki którym w dowolnie wybranym momencie można obserwować to, co dzieje się na zewnątrz.

Precyzyjne kamery z aplikacją Tuya Smart

Każda kamera z Tuya Smart dostępna na erdaelectronic.com, cechuje się najwyższą jakością i nowoczesnymi rozwiązaniami. Zdalna obsługa przy pomocy dedykowanej aplikacji jest koncepcją, umożliwiającą stałą kontrolę okolic domu. Urządzenia z Tuya Smart dają wiele zaawansowanych możliwości, jak np. opcję zapisywania obrazu oraz dźwięków w określonym czasie. Co więcej, sprzęt dostępny w naszym sklepie umożliwia nie tylko doskonałą widoczność, ale również możliwość stosowania mikrofonu (co często przydaje się w płoszeniu intruzów).

Tuya Smart - kamera z niezawodną aplikacją

Kamery z aplikacją Tuya Smart przeznaczone są do samodzielnego, wygodnego montażu. Zapewniają bezprzewodową łączność oraz współpracę z Google Home i Amazon Alexa. Wszystkim zainteresowanym rekomendujemy zapoznanie się z bogatą ofertą tych urządzeń. Polecamy również nasze alarmy z aplikacją Tuya Smart, które zapewnią maksymalne bezpieczeństwo w każdym domu!

pixel