Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Kamery samochodowe przód i tył

( ilość produktów: 13 )

Poruszanie się samochodem wiąże się z ryzykiem wzięcia udziału w niebezpiecznym zdarzeniu na drodze, takim jak wypadek. Kamery samochodowe okazują się w takich sytuacjach świetnym zabezpieczeniem, które może zostać przedstawione, jako dowód w sprawie, który zagwarantuje kierowcy nie uznanie go za winnego na skutek nieprawidłowej interpretacji zdarzenia przez policję lub sąd. Kamery samochodowe przód i tył to gwarancja zapewnienia sobie sprawiedliwego osądu, jeśli dojdzie do konfrontacji dwóch osób zaangażowanych w zdarzenie drogowe. W naszej ofercie można znaleźć różne modele kamer, które rejestrują wszystko to, co dzieje się przed i za samochodem, a potem zapisują na kartach pamięci.

Dobre kamery samochodowe

Dostępne w naszym asortymencie kamery samochodowe są dopasowane do zróżnicowanych potrzeb klientów. Mogą one występować w wersji, w której obraz jest zapisywany na karcie pamięci, ale kamera nie ma opcji bieżącego odtwarzania na wyświetlaczu. Są też bardziej zaawansowane kamery, które pozwalają szybko odtworzyć nagranie. Wszystkie z kamer są dostosowane do tego, by przechowywać stosunkowo dużo materiału filmowego, który jest odpowiednio kompresowany, więc nie ma ryzyka, że gdy dojdzie do budzącej wątpliwości sytuacji, nagranie będzie urwane. Ponadto dobre kamery samochodowe mogą zapisywać obraz nawet w jakości Full HD, choć nawet dużo mniejsza rozdzielczość wystarczy, by wszystko było dobrze widoczne, włącznie z numerami rejestracyjnymi mijanych pojazdów.

Kamery samochodowe z GPS’em

W ofercie mamy też kamery samochodowe, które mają wbudowany GPS, co jest bardzo praktyczne. Wszystkie z wielu dostępnych u nas modeli montuje się w aucie bardzo łatwo, a zasilanie jest dopasowane do samochodów. Proponujemy Państwu tylko sprzęt zaprojektowany do tego, by można go było komfortowo zamontować w każdym aucie, a potem wygodnie użytkować. Zaletą kamer do auta z naszej oferty jest to, że dostępne są w różnych wariantach, w bardzo zróżnicowanych cenach.

pixel