Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zestawy do monitoringu domu

( ilość produktów: 4 )

Bezprzewodowe zestawy do monitoringu domu

Aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i komfort psychiczny, warto zadbać o odpowiednie systemy elektronicznej kontroli w domu i innych obiektach. Zestaw monitoringu pomoże w sposób prosty i kompleksowy nadzorować to, co dzieje się w budynku i jego najbliższym otoczeniu. Dzięki temu, że każdy zestaw dostępny na stronie ERDA electronic zawiera kamery do monitoringu i komplet akcesoriów niezbędnych do konfiguracji i użytkowania, nie ma obawy o żadne dodatkowe koszty. Dzięki obsłudze większości standardowych portów, obraz można wyświetlać na zwykłym monitorze. Widoczność aż do 20m w nocy, oraz wysoki stopień odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne sprawia, że zachowana zostaje wysoka jakość obrazu

Skuteczne zestawy monitoringu

Monitoring domowy to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce mieć pełną kontrolę nad tym co dzieje się w ważnych dla niego miejscach, oraz zapewnić bezpieczeństwo sobie, swojej rodzinie oraz firmie. Zestaw monitoringu wysokiej jakości z oferty ERDA Electronic, w wyjątkowo atrakcyjnej cenie to długoterminowa inwestycja, która pomoże uniknąć zatrudniania mało efektywnej firmy ochroniarskiej. Urządzenia pracują dyskretnie, charakteryzuje je wytrzymałość i nowoczesny design. Można samemu kontrolować ich pracę oraz dokonać montażu bez pomocy specjalistów.

Monitoring bezprzewodowy zewnętrzny

Spośród wszystkich możliwych zabezpieczeń, to właśnie zestaw monitoringu zapewnia najpełniejsze informacje o zdarzeniach, które miały miejsce w obrębie kontrolowanego terenu. To jednocześnie najwygodniejszy system dostępu i prezentacji danych, oraz wysoka skuteczność.

pixel